Greentom Up to zdecydowanie najciekawszy wózek, jakiego miałam okazję używać w ostatnim czasie. Nie dość, że ma niezwykły, unikalny design, to jeszcze w całości wykonano go z materiałów pochodzących z odzysku.

Greentom Up jest bardzo prostym w swojej budowie wózkiem. Funkcjonalnością nie ustępuje jednak innym dostępnym na rynku. Wózek Greenom Up jest coraz popularniejszy wśród rodziców. Możecie zobaczyć go zarówno w Polsce, jak na ulicach wielu miast europejskich poza naszym krajem.

Greentom Up w trzech odsłonach

Wózek spotkać możecie w trzech różnych wersjach:

  • Greentom Upp Carrycot, czyli klasycznej gondoli,
  • Greentom Upp Reversible – spacerówki z przekładanym siedziskiem,
  • oraz Greentom Upp Classic, czyli jako standardową spacerówkę dla starszych dzieci.

Kupując jedną z nich zyskujesz uniwersalną ramę, na której możesz zamontować każdą z powyżej wymienionych wersji. Wystarczy dokupić kolejną tapicerkę i już stajesz się szczęśliwą posiadaczką wersji Greentom Upp Reversible lub, w zależności od tego, jaki element kupisz, Greentom Upp Classic.

Zalety wózka

Wózek Greentom ma wiele zalet, które decydują o jego funkcjonalności i sprawiają, że jest chętnie wybierany przez rodziców.

Lekka rama

Po pierwsze, jak na wózek, który wcale nie jest taki mały, Greentom Up jest bardzo lekki. Model Greentom Upp Carrycot waży około 9,1 kg; Greentom Upp Reversible – 8,5 kg, a Greentom Upp Classic nieco ponad 7,1 kg. Sam stelaż waży zaledwie 5,7 kg. Mała waga wózka oraz skrętne przednie koła sprawiają, że wózek wyjątkowo łatwo i sprawnie się prowadzi. Dzięki temu, że jest bardzo zwrotny, manewrowanie wózkiem między sklepowymi regałami jest wyjątkowo proste, a nawet przyjemne.

Amortyzacja

Moje największe wątpliwości wiązały się na początku z amortyzacją wózka. Wydawało mi się, że wyczuwalny będzie każdy najmniejszy kamień. Tymczasem zaskoczyło mnie, że jest zupełnie inaczej. Choć jest to wózek typowo miejski, który raczej nie sprawdzi się na leśnych i polnych, a zwłaszcza piaszczystych drogach, to w warunkach miejskich porusza się całkiem sprawnie i na tle miękko, by można było mówić o komforcie podróżowania maluszka.

Ekologia

Ogromnym atutem wózka jest to, że został wykonany z dbałością o środowisko naturalne. Każdy element wykorzystany do produkcji Greentom Up wytworzono z pochodzących z odzysku materiałów. I tak ramę wytworzono z przetworzonego polipropenu, a materiał tapicerki z  oczyszczonych i certyfikowanych butelek PET. Nie zaważyło to w żaden sposób na wyglądzie i estetyce wózka, z wręcz przeciwnie – zyskał on niebanalny i niespotykany dotąd wśród tego typu produktów dla dzieci wygląd.

Wersje kolorystyczne

Wygląd wózka Greentom Up z łatwością dopasujesz do swoich wymagań pod względem barw. Stelaż wózka dostępny jest bowiem w 3 wersjach kolorystycznych: białej, szarej i czarnej; a jego tapicerka, aż w 10: szary, piaskowy, różowy, miętowy, morski, granatowy, czarny, oliwkowy, czerwony i pomarańczowy. Posługując się jednym stelażem, a wymieniając tapicerkę pomiędzy 3 wersjami (carrycot, reversible i classic), możesz cieszyć się przy okazji wózkami w całkowicie odmiennej kolorystyce. Stałym elementem jest bowiem tylko stelaż.

Wózek Greentom Up to wyjątkowy produkt dla dzieci, których rodzice cenią unikalny design i ekologię. Jego liczne zalety czynią go w pełni funkcjonalnym i wygodnym dla maluszka pojazdem.

Ocena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

CommentLuv badge